Про нас

Wear Me – це комфортний базовий одяг українського бренду, який ідеально сидить на фігурі від XS до XXL. Ми завжди пропрацьовуємо лекала, обираємо якісні тканини та меблі , щоб одяг був не тільки красивим, а і якнайдовше
тішив своїх власників.

Історія Wear Me почалася в 2015 році — саме тоді засновники бренду, Віктор та Ольга, шукали жіночу зимову куртку та зрозуміли, що знайти справді гарний та якісний одяг – завдання не з легких. Китайські виробники часто роблять закороткі рукава, а до асортименту та якості турецьких теж є багато зауважень. Як результат, після покупки такий одяг потрібно підшивати, переробляти, а ще є ризик, що річ не витримує і першого прання.

Ольга, юність якої пройшла в ательє, де вона пізнала магію створення одягу, загорілася ідеєю власного бренду, де понад усе враховується повний спосіб життя українських жінок та якість виробів. Віктор підтримав дружину і вони організували власне виробництво в Україні.

Ольга
засновниця
українського
бренду
Wear Me

Wear Me – це одяг зі змістом: приземлений, але з родзинкою, зручний, на кожен день.

Обравши Wear Me, ви отримуєте:
– комфортний одяг за доступною ціною;
– одяг, який ідеально сяде по фігурі;
– одяг, що прослужить вам довгі роки.

Ми завжди прагнемо ідеалу у нашій справі, тож робимо все для того, щоб ставати кращими щодня. Кожен учасник нашої команди вкладає в бренд шматочок душі і ми неймовірно радіємо, коли отримуємо теплі відгуки від наших клієнтів.

Віктор
засновник українського
бренду Wear Me

Невпинно стежимо, щоб у нас у бутиках завжди був актуальний асортимент та наявність усієї розмірної сітки. А ще нам важливо завжди дивувати наших клієнтів, тож щотижня ми намагаємося тішити вас новинками в магазинах.

Ми пропонуємо широкий асортимент, де кожна жінка може обрати щось своє. І куди б ви не збиралися, на роботу, побачення, у магазин – ви завжди знатимете, що вдягнути. Відкривши шафу, потрібна річ сама прошепоче вам це: одягни мене - wear me.

Подивитися адреси усіх офлайн магазинів Wear Me

Інформація для ЗМІ

Завантажити медіакіт з інформацією про бренд